Láska je smysl našeho života a jeho jediný cíl.

Love SMS

Vyznání lásky - zamilované SMS

7. května 2007 v 23:21 | Simča
*Zase je tu jeden zamilovaný blázen, kterého život srazil na zem. Tak proč mu nepomůžeš vstát a nezačneš ho milovat?
-Růže lásku věští, fialka slibuje, jestli to nevíš, někdo tě miluje.
*Teď přemýšlím o tom, jak bych byla na tom, kdybych měla tvoji lásku, pak svůj život dala bych v sázku!
-Jak nešťastný je ten, kdo musí bez lásky žít a rty, které miluje, nemůže políbit. :(
*Já chci tebe, ty nechceš mě. Nevíš, tápeš.... ale až přijdeš na to, že mě potřebuješ, chceš ... miluješ, tak mám strach, že já už nebudu mít sílu na to, abych tě milovala!
-
Ty jsi byl ten, kdo mě okouzlil. Ty jsi ten vánek, co kolem mě vždy proletí a mě proběhne mráz po zádech. Ty jsi ten, koho v srdci chci míti, jen nechápu, proč ty pořad ne a ne to pochopiti. Miluji tě.
*Jak můžou říct, že déšť nepadá, když existuje nebe. Jak můžou říct, že listí nepadá, když existuje vítr. Jak můžou říct: "nezamiluj se," když existuješ ty!
-Miluji tvé hnědé oči, když se na mě dívají. Miluji tvé černé vlasy, co ve větru zavlají. Miluji tvé rty, když se na mě usmějí. Miluji tvou snědou plet, líbat bych ji chtěla hned! Ty nemáš o mé lásce ponětí, a tak stále jenom sním, jak jednou v tvé náruči spočinu a za ruku tě uchopím.
*Láska je slovní označení pro cit, který se bojím projevit.
-Ptáček miluje svobodu, andělíček nebe! Kéž bys tak věděl, že já miluji Tebe!
*Každá dívka úsměv má, na každého se podívá, ale když jde její milý, do země se zadívá.
-Mám ráda tvé oči, tvůj úsměv, tvé rty. Nechci být sama, chci být tam, kde jsi ty!
*Venku už se zvolna stmívá, myšlenka je zmatená. Nic se na mě neusmívá, proč jsi mi tak vzdálená?

Ta láska - zamilované SMS

7. května 2007 v 23:12 | Simča
*Vždycky bylo moje heslo: Lásce odolat, nyní moje srdce kleslo, chci jen tebe milovat!
-Já ubohá studentka, co si počít mám? Když já místo učení, tebe v hlavě mám.
*Moje srdce klidně spalo, dokud tebe nepoznalo. Teď už ale dlouho nespí, jen na tebe stále myslí.
-Mám z tebe zamotanou hlavu, od chvíle, kdy jsme se potkali, nemyslím na nikoho jiného než na tebe!
*Hluboko v mém srdci, v tom nejtajnějším koutku, je průzračná studánka, v níž voda je tak čistá jako to, co k tobě cítím. Na její hladině je zrcadlo, v němž vidím jen jedu tvář. Tu tvář, co ráda bych vídala po svém boku, až do konce své pouti tímto světem. Miluji tě.
-
Možná jsem anděl, co křídla nemá. Možná jsem měsíc, co svou hvězdičku hledá. Možná jsem den, co čeká na svou noc. A možná jsem někdo, kdo má tě rád moc!
*Anděl to nazývá slastí, ďáblové peklem a prostí lidé, ta cházka, říkají tomu láska!
-
Láska je krutá, láska je víla, láska je v srdci ukrytá síla. S láskou se spousta lidí rmoutí, láska je sladká jako srdíčko z pouti. Když láska mě zraní, nemám chuť žít, o sladkých polibcích nechci už snít. S láskou se zastaví celá zem, jen s pravou láskou já šťastná jsem ...
*Jídlo, vodu, vzduch potřebuje člověk, aby mohl žít, já potřebuji jenom tvoji lásku, abych měla důvod tady být.

Nešťastná láska 2 – zamilované SMS

6. května 2007 v 22:52 | Simča
*Dny, hodiny, minuty, vteřiny ... čas se zdá býti bez konce, když srdce nemá koho chce ...
-CHY jako chyba, že jsme rozděleni.
B jako bolest, stesk a utrpení.
I jako intuice, že se snad shledáme.
Š coby štěstí, co my dva nemáme.
MI jako milovat každý má právo a já tě miluji víc než je zdrávo
*Zkus chytit paprsek slunce a pevně ho sevřít v dlani. Paprsek spálí jen tvoje ruce, ale láska, ta srdce zraní!
-Trápím se, trápím, kvůli ní, už ani nevím kolik dní. Trápím se, trápím, však jsem na to sám, ty jsi ta jediná, v srdci tě mám!
*Mám oči plné trápení a srdce plné bolu, proto pláčou oči mé, že nemůžeme být spolu.
-
Je rozumný ten, kdo se nermoutí proto, co nemá, ale raduje se z toho, co má. Ale já mám pocit, že nemám nic, když nemám tebe!
*Závidím tvému zrcadlu, že tě vidí každý den, závidím tvým rodičům, že s tebou mohou mluvit, závidím šatům, že se dotýkají tvého těla, závidím hřebenu, že projíždí tvé vlásky, závidím kapkám deště, co tě můžou hladit bez přestáni ...
-
Tak jako řádky bez písmen, tak jako zatoulaný sen, tak jako touha zlomená, tak jako láska bez jména, tak jako mraky bez nebe, tak cítím se já bez tebe.
*Proč znám lásku takhle krutou, proč jsou stále potíže? Proč mám hlavu z tebe dutou, proč jsem v stavu beztíže?
-Chci k tobě patřit jako král patří ke hradu. Chci být v tvém obětí a cítit tvou lásku, ale tohle už nevisí ani na vlásku. Chci tě líbat a držet kolem krku, chci s tebou sedět při západu slunce a držet tě za ruku. Chci vše hodit za hlavu a být jen s tebou, ale to bys i ty musel chtít být se mnou.
*Jsi moje sluníčko, jsi můj mráček, písmenka posílám, má to však háček, bez tebe usínám, pláču jak dítě, pusu ti posílám - miláčku chci tě!
-
Přeji si, aby mi zazvonil telefon a tam se objevilo tvé číslo. Přeji si, abys mi něžným hlasem řekl, že mě miluješ a chceš být jen se mnou. Přeji si, aby se mé sny staly skutečností!
*Proč tě stále v hlavě mám, proč tě z ní nevyndám? Už je toho na mě moc, v noci pláču, slyšíš? Volám o pomoc ...
-
Stále tě mám před sebou, jen o tobě sním. Ty ani nevíš, že jsi pro mě vším.
*Myslím na tebe, když se probouzím, i když jdu spát. Ale na co mi to je? Když ty mě stejně nemáš rád. Proč nemůžu bez tebe být? Nezbývá mi nic jiného, než o tobě jenom snít. Jenže když se ze snění proberu tak zas myslím na to, jak moc tě miluji. Pak brečím tak dlouho, dokud nevybrečím všechny slzy, je to asi z lásky, co začala příliš brzy. Já už takhle nemůžu žít, nutně potřebuji tvou lásku mít.
-
Hrozně tě miluji a už nevím, co s tím mám dělat, je to silnější než okolní věci, takže vnímám jen lásku k tobě a ta mě hřeje a přitom tak strašně bolí!
*Večer smutně chodím, ráno smutně vstávám, na tebe, můj milý, myslet nepřestávám.
-
Neumím skály lámat, neumím lítat ke hvězdám, neumím, ale chtěla bych umět, otevřít tvoje oči, abys pochopil, kdo má tě rád ...
*Cítím tě stále vedle sebe. Vím, že nemůžu tě mít. Snesla bych ti modré z nebe, avšak jediné, co můžu udělat, je snít.
-
Je těžké mít na rtech smích, když radost v srdci není! Je těžké někoho milovat, když nevíš, zda-li o to stojí! Říkají mi, že mám všechno! Co chci víc? Ale já vím, že když nemám tebe, tak nemám vůbec nic!

Sbohem, konec lásky - zamilované SMS

6. května 2007 v 22:47 | Simča
-Sbohem a nezapomeň, co jsi mi dal, snad pochopíš, co jsi nikdy nechápal. Že ten, kdo nejvíce má rád, nedokáže odejít jen tak ...
*Přišla jsem k rozumu, stojí to za to. Dolézat nebudu, tak ahoj, zlato!
-
Marné je toužení, zbytečné hledání, dneska už ke tvým rtům jiná se naklání.

*Láska je jako sen, který nezdá se každému. Láska je šíp, který ubližuje srdci našemu. Láska nám koluje v žilách, kéž bys věděl, že pro tebe jsem žila!
-Když doma sedívám, na tebe vždy myslívám, na krásu lásky vzpomínám a bez ní teď umírám.
*Slyším své srdce jak naříká a taky cítím, jak bolest polyká. Snad to přejde a bolest ustane, ale vzpomínka na tebe v mém srdci navždy zůstane. Sbohem …
-Neplač!!! On za to nestojí, všechno jednou přebolí. Že naučil tě lásce? To bavit se jen chtěl, pak ani sbohem neřekl a tiše odešel!
*Kdybych řekla, že jsi můj, to bych lhala. Ale byl jsi jediný, jež jsem milovala.

Sen a přání – zamilované SMS

6. května 2007 v 2:26 | Simča
*Jen jedno přání by si mé srdce přálo, aby bylo tvým srdcem věčně milováno.
-
Chtěla bych, aby ses zamiloval, abys úplně ztratil hlavu. Abys měl rád jenom ji a toužil jen po ní. Abys jí neublížil, abys ji toužil hladit. Hladit po vlasech a líbat na ústa. Abys ji měl rád víc než sebe a hlavně, hlavně bych chtěla, abych já byla ona.
*Ten nejhezčí sen, ať dnes se ti zdá, že pod noční hvězdou líbám tě já, ať všechny tvé pochyby si odnese dnešní noc, ať konečně zjistíš, že miluji tě moc, moc, moc ...
-
Modlím se - ptáš se proč a k čemu? K Tvým rukou hladících v mých snech tvář mou uplakanou. Ke slovům, která nikdy neproneseš, ani tiše, ani nahlas přede mnou. K citům, které přede všemi schováváš. Modlím se - zní to zoufale směšně - ke kytici růží, kterou mi nikdy nepřineseš. Chci se modlit i k Tvému srdci. Ale nejde to… Tvé srdce je k mým modlitbám hluché. Hřeje, spaluje, celé hoří rudým žárem. Chci, aby hořelo pro mne. Hloupé a snad nesplnitelné přání… Modlím se - ptáš se proč a k čemu? K tvému srdci snad vyslyší mé modlitby a začne hořet pro mne.
*Já nechci jen snít, že mohla bych tě mít. Těch chvílí už bylo dost a já na sebe mám zlost, že nedokážu ti říct - Miluji tě, nic víc.
-
Když jsem tě poprvé viděla, trochu se mi zatajil dech. Už ani nevím, kde se to ve mě vzalo, ale začala jsem tě milovat. Už o tobě sním i ve snu, ze kterého se raději nechci probudit.
*Moje milá hvězdičko bezesných nocí, jsem zcela ve tvé moci. Lásko prosím měj mě rád, svoje srdce chci ti dát. Neodcházej, nenech mě tu stát! Bez tebe budu se tu bát. Podej mi ruku a pojď se mnou tmou. Já polibek ti dám a všechnu lásku svou. Tak mi přece neutíkej.

Zapomenout - zamilované SMS

6. května 2007 v 2:22 | Simča
*Zapomenout, zapomenout, to se řekne lehce, ale mé srdce zapomenout nechce.
-Kdo jednou tvé sladké rty líbal, kdo v náručí tě měl, ten zapomenout nemůže, ani kdyby chtěl!
*Pokaždé, když si lehnu do postele, nemůžu usnout. Brečím, protože spát nechci. Nechci, aby se mi další noc zdálo o tobě. Chci zapomenout!
-Až ti jednou bude smutno a nebude nikoho, kdo by tě rozesmál, vzpomeň si na mou tvář a na toho, kdo tě miloval.
*Chodím po pokoji z rohu do rohu, zapomenout nemohu. Tvoje oči stále vidím, lásku se ti vyznat stydím.

Nešťastná láska – zamilované SMS

6. května 2007 v 2:15 | Simča
*Slzy v očích mám, když večer usínám, neboť na tě, lásko má, stále vzpomínám.
-Když pláču, cítím lítost. Často pláču pro cizí bytost, která ani neví, jak se trápím. Kdybys to věděl, možná bys to pochopil, ale možná by ses smál a proto pláču tak, abys to nepoznal ...
*Miluji tě, mé oči pláčou pro tebe čím dal víc, to je vše, co jsem ti chtěla říct.
-Jsi touha po všem, co nemůžu mít. Jsi život, o kterém chci snít. Jsi moje všechno a nic. Jsi jeden a přesto nad tisíc!
*Hodiny jdou stále dál a já na tebe vzpomínám. Když okolo mne projdeš, ztuhnu a ty si mne ani nevšimneš a přesto na tebe myslívám a přesto tě miluji dál.
-
Já vím, že tě nesmím vídat, já vím, že tě nesmím líbat. Já vím, že mě nemáš rád, přesto tě budu milovat ...

*Cítím se jako bojovník po prohrané válce, jako snílek, kterému se sen ztrácí v dálce. Cítím se jako trosečník na neznámém ostrově, jako opuštěné dítě v dětském domově. Cítím se jako písečný zbořený hrad, jako člověk, kterého nemá nikdo rád. Tak se cítím bez tebe.
-
Proč mám nemocné srdíčko? Proč stačí tak maličko, abych šťastná byla a své srdce vyléčila? K tomu ale potřebuji tebe ...
*Nebudu brečet, nebudu se smát, nebudu tě prosit, abys mě měl rád.
-Měsíček vyprávěl hvězdičkám, že se tě nikdy nedočkám. Měsíček mi v noci žaluje, že tvé srdce jinou MILUJE!!!
*Láska je stejně hrozně zlá - Kdo jí nechce, ten jí má a kdo jí potřebuje, tomu se vyhýbá!
-
Mám v sobě tolik lásky a nesmím ti ji dát, mám v sobě tolik lásky a nesmím tě milovat!
*Proč poznala jsem tebe, když nemůžu tě mít, proč touží po mě jiný, když s tebou já chci být! Když do očí ti pohlédnu, hned zrak k zemi sklopím a přece tolik bych ti chtěla říct, jak nevýslovně trpím!
-
Četla jsem knížku. Byla o dívce. Ta dívka trpěla. Tak jako já, víš proč? Byla zamilovaná. Tak moc jako jsem já do tebe. Ona ho milovala . Míň než já miluju tebe. Chtěla být jen s ním. Jako chci být já s tebou! On ji nechtěl. Tak jako ty nechceš mě. Ale přece jen není o mne, víš proč? Nakonec si padnou do náruči, ale já zůstanu bez tebe :o(
*Jestli chceš, můžeš se mi smát, protože tebe láska nebolí, láska není jen dostávat a brát, bez tebe je mi líp .... jakkoli. :(
-Proč tvé srdce je tak milé, když mě stejně nemiluješ!? Proč v tvých očích je taková zář, když se na mě stejně nedíváš!? Proč tvé rty jsou tak hebké, když mě stejně nelíbáš!? Proč tvá náruč je tak otevřená, když mě v ní stejně nemáš ...
*Jsi princ, co ve snu mě líbá. Jsi rybář, co chytla ho ryba. Jsi slunce, co mou tvář hladí. Jsi tón, který tak dobře ladí. Jsi šíp, co zasáhl mé srdce. Jsi provaz, co spoutal mi ruce. Jsi moje láska, něha, touha. Jsi báseň nekonečně dlouhá. Jsi oheň u kterého se hřeju. Jsi dárek, co tajně si přeju ...
-Sedím a do zdi smutně zírám - taková nešťastná láska bývá. Ten, jemuž chci své srdce dát, mě stále odmítá mít rád. Jak jeho srdce získat mám, to se stále sama sebe marně ptám!
*Víš co je to láska? Láska je velká rána u srdce, která často bolí, ale tu bolest bych ti nikdy nepřála, protože tě strašně moc miluji, i když ty miluješ jinou ...
-Chci plakat a chci se smát, chci věřit v lásku a ne se s vlastním srdcem prát!!! Chci to, co nemůžu mít a tak mi zbývá jen o tobě snít!!

Šťastná láska - zamilované sms

3. května 2007 v 21:59 | Simča
-Láska má mnoho podob, ale ta nejkrásnější z nich jsi TY!
*Zamknu si tě do srdíčka a schválně ztratím klíč, abys už nikdy nemohl pryč!
-Den ode dne jsi krásnější. A to jsi už včera byla ta nejkrásnější ze všech!
*Když chodím městem, nevidím už domy. Když chodím lesem nevidím už stromy. Když kouknu nahoru, nevidím už nebe. Ať dělám cokoli,vidím jen TEBE!
-Jsi paprsek sluníčka, co mě všude hladí. Jsi pohádkový čaroděj, co mě tajně svádí. Jsi nejkrásnější hvězdička, co na nebi září. Jsi půlka mého srdíčka, co mi strašně schází.
*Každým okamžikem tě miluji víc a víc. Dnes více než včera a méně než zítra.
-Mnoho tváří můžu znát, jen tu tvoji milovat!
*Kdybys byl na Titanicu, nepotopil by se, protože i ledovec by roztál pod tvým pohledem!
-Od té doby, co tě znám, krásný pocit v srdci mám, nezapírám, láska to je, patří ti teď srdce moje!
*Až když jsem potkala tebe, lásko, vím, co mi v životě chybělo.
-Chci myslet na Tebe - myslím na Tebe. Nechci myslet na Tebe - myslím na Tebe. Chci myslet na něco jiného - myslím na Tebe. Nechci myslet vůbec na nic - myslím na Tebe. Miluji tě!
 
 

Reklama