Láska je smysl našeho života a jeho jediný cíl.

Sen a přání – zamilované SMS

6. května 2007 v 2:26 | Simča |  Love SMS
*Jen jedno přání by si mé srdce přálo, aby bylo tvým srdcem věčně milováno.
-
Chtěla bych, aby ses zamiloval, abys úplně ztratil hlavu. Abys měl rád jenom ji a toužil jen po ní. Abys jí neublížil, abys ji toužil hladit. Hladit po vlasech a líbat na ústa. Abys ji měl rád víc než sebe a hlavně, hlavně bych chtěla, abych já byla ona.
*Ten nejhezčí sen, ať dnes se ti zdá, že pod noční hvězdou líbám tě já, ať všechny tvé pochyby si odnese dnešní noc, ať konečně zjistíš, že miluji tě moc, moc, moc ...
-
Modlím se - ptáš se proč a k čemu? K Tvým rukou hladících v mých snech tvář mou uplakanou. Ke slovům, která nikdy neproneseš, ani tiše, ani nahlas přede mnou. K citům, které přede všemi schováváš. Modlím se - zní to zoufale směšně - ke kytici růží, kterou mi nikdy nepřineseš. Chci se modlit i k Tvému srdci. Ale nejde to… Tvé srdce je k mým modlitbám hluché. Hřeje, spaluje, celé hoří rudým žárem. Chci, aby hořelo pro mne. Hloupé a snad nesplnitelné přání… Modlím se - ptáš se proč a k čemu? K tvému srdci snad vyslyší mé modlitby a začne hořet pro mne.
*Já nechci jen snít, že mohla bych tě mít. Těch chvílí už bylo dost a já na sebe mám zlost, že nedokážu ti říct - Miluji tě, nic víc.
-
Když jsem tě poprvé viděla, trochu se mi zatajil dech. Už ani nevím, kde se to ve mě vzalo, ale začala jsem tě milovat. Už o tobě sním i ve snu, ze kterého se raději nechci probudit.
*Moje milá hvězdičko bezesných nocí, jsem zcela ve tvé moci. Lásko prosím měj mě rád, svoje srdce chci ti dát. Neodcházej, nenech mě tu stát! Bez tebe budu se tu bát. Podej mi ruku a pojď se mnou tmou. Já polibek ti dám a všechnu lásku svou. Tak mi přece neutíkej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama