Láska je smysl našeho života a jeho jediný cíl.

Nešťastná láska 2 – zamilované SMS

6. května 2007 v 22:52 | Simča |  Love SMS
*Dny, hodiny, minuty, vteřiny ... čas se zdá býti bez konce, když srdce nemá koho chce ...
-CHY jako chyba, že jsme rozděleni.
B jako bolest, stesk a utrpení.
I jako intuice, že se snad shledáme.
Š coby štěstí, co my dva nemáme.
MI jako milovat každý má právo a já tě miluji víc než je zdrávo
*Zkus chytit paprsek slunce a pevně ho sevřít v dlani. Paprsek spálí jen tvoje ruce, ale láska, ta srdce zraní!
-Trápím se, trápím, kvůli ní, už ani nevím kolik dní. Trápím se, trápím, však jsem na to sám, ty jsi ta jediná, v srdci tě mám!
*Mám oči plné trápení a srdce plné bolu, proto pláčou oči mé, že nemůžeme být spolu.
-
Je rozumný ten, kdo se nermoutí proto, co nemá, ale raduje se z toho, co má. Ale já mám pocit, že nemám nic, když nemám tebe!
*Závidím tvému zrcadlu, že tě vidí každý den, závidím tvým rodičům, že s tebou mohou mluvit, závidím šatům, že se dotýkají tvého těla, závidím hřebenu, že projíždí tvé vlásky, závidím kapkám deště, co tě můžou hladit bez přestáni ...
-
Tak jako řádky bez písmen, tak jako zatoulaný sen, tak jako touha zlomená, tak jako láska bez jména, tak jako mraky bez nebe, tak cítím se já bez tebe.
*Proč znám lásku takhle krutou, proč jsou stále potíže? Proč mám hlavu z tebe dutou, proč jsem v stavu beztíže?
-Chci k tobě patřit jako král patří ke hradu. Chci být v tvém obětí a cítit tvou lásku, ale tohle už nevisí ani na vlásku. Chci tě líbat a držet kolem krku, chci s tebou sedět při západu slunce a držet tě za ruku. Chci vše hodit za hlavu a být jen s tebou, ale to bys i ty musel chtít být se mnou.
*Jsi moje sluníčko, jsi můj mráček, písmenka posílám, má to však háček, bez tebe usínám, pláču jak dítě, pusu ti posílám - miláčku chci tě!
-
Přeji si, aby mi zazvonil telefon a tam se objevilo tvé číslo. Přeji si, abys mi něžným hlasem řekl, že mě miluješ a chceš být jen se mnou. Přeji si, aby se mé sny staly skutečností!
*Proč tě stále v hlavě mám, proč tě z ní nevyndám? Už je toho na mě moc, v noci pláču, slyšíš? Volám o pomoc ...
-
Stále tě mám před sebou, jen o tobě sním. Ty ani nevíš, že jsi pro mě vším.
*Myslím na tebe, když se probouzím, i když jdu spát. Ale na co mi to je? Když ty mě stejně nemáš rád. Proč nemůžu bez tebe být? Nezbývá mi nic jiného, než o tobě jenom snít. Jenže když se ze snění proberu tak zas myslím na to, jak moc tě miluji. Pak brečím tak dlouho, dokud nevybrečím všechny slzy, je to asi z lásky, co začala příliš brzy. Já už takhle nemůžu žít, nutně potřebuji tvou lásku mít.
-
Hrozně tě miluji a už nevím, co s tím mám dělat, je to silnější než okolní věci, takže vnímám jen lásku k tobě a ta mě hřeje a přitom tak strašně bolí!
*Večer smutně chodím, ráno smutně vstávám, na tebe, můj milý, myslet nepřestávám.
-
Neumím skály lámat, neumím lítat ke hvězdám, neumím, ale chtěla bych umět, otevřít tvoje oči, abys pochopil, kdo má tě rád ...
*Cítím tě stále vedle sebe. Vím, že nemůžu tě mít. Snesla bych ti modré z nebe, avšak jediné, co můžu udělat, je snít.
-
Je těžké mít na rtech smích, když radost v srdci není! Je těžké někoho milovat, když nevíš, zda-li o to stojí! Říkají mi, že mám všechno! Co chci víc? Ale já vím, že když nemám tebe, tak nemám vůbec nic!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 scarycat scarycat | 21. října 2007 v 14:42 | Reagovat

hezké...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama