Láska je smysl našeho života a jeho jediný cíl.

Láska a CD

24. března 2007 v 12:39 |  Příběhy o lásce
Zdroj: Autora bohužel neznám

Byl jednou jeden chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech. Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a s úsměvem se zeptala: "Můžu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsměv, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě ji odvětil: "Ano, eeehhh, uuuhhh ... rád bych koupil jedno CD. Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. "Chceš to zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsměvem. Odpověděl že ano a kýval souhlasně hlavou; ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domu a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domu, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby si s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil a on se chytl za srdce a vyšel odvážně k obchodu. Koupil si CD a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.
Crrrrrr!!! Matka vzala sluchátko: "Ano?", byla to ona, ptala se na jejího syna; matka naprosto zničená začala plakat a řekla: "Ty to nevíš? ... Včera zemřel." Bylo příliš dlouho ticho, až na pláč matky, který se v sluchátku ozýval. Později vstoupila matka do pokoje svého syna, aby si jej připomněla. Rozhodla se začít s tříděním jeho věcí. Otevřela šuplík a k jejímu překvapení se tam tyčily hory CD, které nebyly ani rozbalené. Byla zvědavá, bylo tam tolik k vidění a ona se nemohla udržet, vzala jedno, sedla si na postel a začala rozbalovatCD a našla u něj přiložený i kus papíru. Matka ho vzala do rukou a začala číst. Stálo na něm: "Ahoj!!! Jsi fakt milý a sympatický, chtěl by sis se mnou někdy vyjít? Líbíš se mi. Sofia." S hlasitou emocí otevřela matka ještě jedno CD a i z něj vylítl ven papír; z různých CDček na všech stálo to stejné.
Ponaučení: Takový je život .... nečekej příliš dlouho na to někomu říci, co k němu cítíš. Pověz to ještě dnes. Zítra může být už příliš pozdě!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aaaa aaaa | 28. září 2007 v 14:29 | Reagovat

to je okopčené

2 zuzik zuzik | 28. prosince 2007 v 19:12 | Reagovat

Fíha drsny.......

3 Janča Janča | Web | 13. února 2008 v 16:06 | Reagovat

No a? ale i tak je to krásný! na tvůj blog se vracím pořád! hrozně se mi líbí! Dávej jich sem plsinky víc! mě se to hrozně líbí :D:D čč

4 Peníze téměř zdarma! Peníze téměř zdarma! | 5. března 2008 v 19:18 | Reagovat

Chcete si vydělat minimálně 6$ jen za svůj názor na stránky a pak dále od 1$ do 25$ za každý další názor? Tak se zaregistrujte na http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=xawexi a získejte desítky dolarů! Myslím, že je to skvělý způsob jak si vydělat trochu peněz a doopravdy to funguje! Já zatím operuji s 45$ a snažím se dál. Nebo i přes http://bux.to/?r=xawexi, kde získáváte peníze za pouhé klikání na reklamy!

Po registraci (zdarma) bych byl moc vděčný, kdyby jste mě referovali

5 lolj lolj | E-mail | 11. srpna 2008 v 17:28 | Reagovat

je to pekne trapný,kdo tuhle pičovinu jako vymyslel??!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama