Láska je smysl našeho života a jeho jediný cíl.

Je mi už tolik a s nikým jsem nechodil/a

25. března 2007 v 21:52 | Simča |  Moje myšlenky
Mnoho dívek a kluků smutní a stydí se za to, že už jim je tolik a tolik let a s nikým ještě nechodilo. Vezměte si to ale takto, je lepší mít každý týden někoho jiného, nebo raději nikoho? Pokud máme každý týden někoho jiného, pak se tomu snad nedá říkat vztah a pokud to tak už někdo náhodou nazve, tak rozhodně to nejsou vztahy z lásky. Pokud jste ještě nikoho neměli, tak snad jen čekáte na toho pravého človíčka.
Berte to pozitivně. Když jsme sami, nikdo vás neomezuje, můžete si dělat, co chcete, s kým chcete, kdy chcete, kde chcete. Nikdo na vás nebude žárlit a nikomu nebude vadit, když se budete bavit s jinou holkou/jiným klukem.
Proč jsem s nikým nechodil/a?
Pokoušel/a jsi se někoho balit? Že ne? Tak to bude asi jeden z důvodů. Vezměte to takhle, kdybyste balili skoro každého, určitě by se někdo chytnul a už byste dávno s někým chodili, ale tohle přece není to, co chcete, ten někdo by za to nemusel vůbec stát. Je opravdu divné, že někteří lidé s někým chodí jen proto, aby vlastně s někým chodili a nebyli sami. Raději budu sama, nežli bych chodila s někým, s kým by mi nebylo dobře ... proč si to spoustu lidí neuvědomuje?
Nikam nechodím, jsem pořád doma, protože nemám s kým, či mě to nebaví. Tak tohle bude další z důvodů, jestliže nikam nechodíme, možností, jak navázat kontakt s osobou druhého pohlaví není zase tolik, ale přece jen jsou. Nemusíte ale chodit nikam daleko, plno kluků/holek potkáváte každý den - ve škole, na ulici, v autobuse, ve vlaku atd .... nemusíte je potkat zrovna v hospodě, či na nějaké diskotéce. I na takových obyčejných místech se dá seznámit.
Když o mě má někdo zájem, couvnu a nevím proč. Tak tohle bude asi další důvod, hm ... Mně se taky někdy stalo, že jsem z neznámého důvodu couvla a vůbec nevím proč a asi se to nikdy nedozvím. Nebylo by to tím, že by se mi ten druhý nelíbil podle vzhledu, to ne, za to lidi neodsuzuji, teda jsou výjimky, ale to se spíš týká věku, ne že bych odsuzovala, ale mám své přesvědčení. Necouvla jsem ani proto, že bych se vztahu bála, couvla jsem z neznámých důvodů. Někdy člověk snad couvne proto, že ví, že by snad toho druhého neměl víc než rád a tak by mu ublížil, nebo chce někoho jiného a nechce dávat plané naděje, či se mu nelíbí chování toho druhého, nebo jsou tu takové věci, kterého odpuzují a on to ani vlastně neví, ale to mu vlastně brání začít vztah. Lidé couvnou z mnoha důvodů, někdy ani netuší proč, nebo nechtějí vědět proč, i když to v hloubi srdce moc dobře ví!
Jsem už dlouhou dobu zamilovaná/ý do jednoho človíčka a nikoho jiného si nevšímám. A tak tohle je rozhodně další z důvodů. Tohle určitě hodně z vás moc dobře zná, máme oči jen pro tu jednu osůbku a ty ostatní jsou nám ukradení, taky proč bychom se měli dívat po jiných, když už jsme si vybrali a ten náš je v našich očích nejkrásnější, nejmilejší, prostě nej, nej, nej! Když si nevšímáme jiných, nemůžeme čekat, že si tak někdo všimne nás a když už, že najde tu odvahu nás oslovit, když my mu nevěnujeme ani jediný pohled!
Je ještě mnoho dalších důvodů, proč jste s nikým nechodili, všechny je tu rozebírat ale bohužel nehodlám. Opravdu ale nechodit s nikým, není žádná ostuda!
Nechápu, jak na internetu ty třináctky píšou, že s nikým nechodily, jejich kamarádky už měly kluka a jen ony ne. No myslím si, že v některých případech (ne-li ve všech) se jedná ještě o malé děti a trápení s tím, že s nikým nechodily, opravdu není na místě (I když mně už je víc než třináct let, stejně si někdy připadám pořád jako dítě a někdy bych se do těch bezstarostných dětských let chtěla vrátit). Ono už to vlastně nepíší jen třináctky, ale i mnohem mladší holky, hm ... je to opravdu zajímavé. Neříkám, že chodit s někým ve třinácti letech je špatné, ne, to je v pohodě, chodit si můžete s kým chcete a v kolika chcete, přeci láska je tu v každém věku, ať ta dětská, nebo i ta dospělácká, ale trápení s tím, že jste s nikým nechodili v tomto věku není opravdu podstatné. Vždyť naše mámy nám vykládají, že si v tomto věku hrály ještě s panenkami a my už se tu skoro množíme :)
Holka, co měla milion kluků není žádná borka, jak si některé omylně myslí a chlubí se tím. Nezáleží na tom, kolik jste měli partnerů, ale na kvalitě a délce vztahu. Nikdy se neposmívejte nikomu, kdo s nikým nechodil, třeba měl těch možností s někým chodit víc než vy si myslíte, jenže na to ještě nebyl připravený, nebo z některého důvodu nechtěl.
Samozřejmě nic se nemá přehánět, ani čekat na lásku celý život a nechodit s nikým do padesáti let by asi také nebylo to nejlepší ...
V dnešní době sice záleží některých lidem hodně na vzhledu, ale ne všem. Spousta ne moc pěkných lidí má partnera a jsou s ním šťastní.
Myslíš si, že jsi tlustá/ý? Vždy je na světě někdo, kdo je tlustější než ty a má partnera. Myslíš si, že jsi škaredá/ý. To určitě ne, zase vždy je někdo škaredší než ty a také má partnera. Vždy je někdo menší, větší, tlustší, hubenější, má horší vlasy než ty. Nikdo není úplně nejškaredší na světě, každý má právo na lásku. Ale nehledejme lásku příliš, to by také před námi mohla utíkat, ale také nejúčinnější způsob není jen stát a přešlapovat na místě, to bychom mohli přešlapovat celý život a nedočkali bychom se. Někdy chce lásku trochu postrčit, ale zase ne moc :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anča Anča | 26. března 2012 v 18:59 | Reagovat

Užasné

2 Anča Anča | 26. března 2012 v 19:00 | Reagovat

Moc se mi to líbilo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama